Ahoj, vitaj...

Či sa už stretávame len prvýkrát alebo sa stretávam so starými priateľkami, posielam vám veľké (virtuálne) objatie. Sľubujem, že strávite svoj čas na tejto stránke zaujímavým čítaním a verím, že aj so smiechom. Bude tu veľa o živote, obchode a dokonca aj o mojom bláznivom malom šteniatku Lucy a mojich krásnych dvoch dcérkach. Takže neváhajte chytiť si svoju kávu (alebo čaj) a pokračujte v posúvaní, aby ste ma spoznali trochu lepšie!

moje obľúbené

Milujem kvety, milujem svoju záhradu...je to môj relax.

vášeň vs.koníček

Ak sa ma spýtate, čo je moja vášeň, poviem vám, že je to umenie, vytváranie zo srdca alebo jednoducho vytváranie krásnych a inšpiratívnych vecí. Ale ak sa ma spýtate, aké sú moje koníčky, poviem vám, že čítam post-apokalyptické romány, kriminálky, detektívky (Agatha Christie - Poirot, som fanúšikom, manžel tvrdí, že ja všetci dôchodcovia sledujú Poirota)  alebo sledujem sci-fi filmi, milujem ručné práce, kávu a svoju rodinu...človek by si pomyslel, že som rozpoltená osobnosť, ale ja tomu hovorím, že som všestranná.

Zbožnujem premyslene vytvorený ružný dizajn a detaily, som posadnutá učením sa nových vecí. Milujem to, čo robím a chcem sa podeliť o svoje umenie so svetom. 

F A K T

Vyššie som písala o ručných prácach, tak háčkovanie bolo mojou krásnou záľubou a venovala som sa handmade výrobe♥.

OBĽÚBENÁ KNIHA

klub ranostajov

Kniha, ktorá ma donútila rozmýšľať nad životom inak. Nesie so sebou silnú myšlienku, určite si ju musíte prečítať. 

prečo vznikla táto stránka?

My ženy máme v sebe obrovskú silu, ale niekedy je zahádzaná tými všetkými povinnosťami, ktoré každá žena nesie na svojich pleciach a tie povinnosti nás dokážu tak pohltiť, že zabúdame na seba, na svoju kreativitu, na svoje nadanie, na svoj talent, na ženskosť, na svoje ja...

Predtým ako som sa stala mamou som si budovala  kariéru, ale po príchode detí som v prvom rade mama a uprednostnila som rodinu. Milujem ich najviac na svete, ale potrebujem sa realizovať. A ako žena vo vedúcej pozícií, ktorú som zastávala v predchádzajúcom živote, musím povedať, že dobre viem, aké je ťažké vrátiť sa späť do pracovného života, ako sa na vás pozerá zamestnávateľ, ako zvažuje, či budete viac v práci ako doma. Či nie je jednoduchšie dať miesto človeku bez takéhoto záväzku. 

Obrovskú výhodu v spolupráci s DuoLife vidím v časovje flexibilite, v spravodlivom odmeňovaní, v tom, že pracujem, kedy uznám za vhodné a naozaj každá jedná z nás môže byť úspešná, je jedno čo ste robili, v DuoLife viete začať od začiatku s novým štartom. 

Moje pracovné skúsenosti sú v oblastiach obchodu, marketingu, v personálnom manažmente, v ekonomike a v účtovníctve. Ale moja duša stále hľadala spojenie kreativity a obchodu. Som človek, čo sa rád vzdeláva a posúva ďalej, preto mi učarovala spoločnosť, ktorej záleží na ľuďoch a dáva nám priestor osobného rozvoja a možnosť zvyšovať kompetencie a zručnosti, napríklad aj počas materskej dovolenky. 

Mám ukončené vysokoškolské vzdelanie so zameraním na personálny manažment. 

Moje rozhodnutie spolupracovať s DuoLife bolo jednoznačné, pretože som spojila všetky svoje silné stránky a nakoľko som predtým podnikala bolo mi jasné, že toto je skvelé podnikanie s minimálnym rizikom a s minimálnymi nákladmi, s možnosťou osobného rozvoja a zdravia. Navyše ako mamina dvoch krásnych lások potrebujem aj čas. Toto všetko mi dal DuoLife a dal mi skvelých ľudí, ktorých som spoznala a sú naladení rovnako. Sú naladení veľkolepo :), máme jeden život, tak si ho urobme podľa seba!

Som ŽOFIA a teším sa na budúcnosť, teším sa, že spoločne prinesieme ľuďom do života zdravie a vyšší životný štandard.

Ak sa chceš pridať k nám do nášho tímu budem šťastná, že sa našla ďalšia duša, ktorá chce vedome viesť svoj život. 

Žofia