Začnite spolu so mnou

...žijete tak ako ste túžili?

...predpokladám, že NIE keď čítate tieto riadky. Je to úplne v poriadku...pozrite sa okolo, kto si môže tlieskať, že žije svoj životný sen? Už keď sa narodíme sme súčasťou systému v ktorom vyrastáme. Sme tak naprogramovaní, vedú nás k tomu rodičia a je to v poriadku, viedli ich k tomu ich rodičia.

Preto sa teším, že ste tu...že ste sa rozhodli hľadať v živote cestu a nie výhovorky 🙂

TERAZ prišla tá chvíľa, kedy hľadáte riešenie ako nerozprávať o dokonalom živote, ale rozmýšľate ako nájsť príležitosť ako sa k nemu priblížiť. 

Našla som prirodzenú cestu ako si zachovať to najcennejšie ZDRAVIE a ako sa posunúť v BIZNISE.

PREMEŇTE SVOJU VÁŠEŇ NA ZISKOVÚ REALITU

Majte flexibilný a bohatý životný štýl, o ktorom ste vždy snívali.

Pomocou mojich tipov, stratégií a nápadov na rast a rozšírenie vášho biznisu online - zdravým a udržateľným spôsobom.

PREMEŇTE SVOJU VÁŠEŇ NA ZISKOVÚ REALITU

Majte flexibilný a bohatý životný štýl, o ktorom ste vždy snívali, pomocou mojich tipov, stratégií a nápadov na rast a rozšírenie vášho biznisu online - zdravým a udržateľným spôsobom.

‎NAUČTE SA AKO ZAROBIŤ VIAC PEŇAZÍ A POMÔŽTE ĽUĎOM ŽIŤ ZDRAVŠÍ ŽIVOT.‎

‎Chcete mať vplyv na životy druhých...a dostať za to dobre zaplatené? ‎
‎V dnešnej dobe, žiť svoj vysnívaný život z výplatnej pásky asi nie je realistické. Prečo? ‎
‎Pretože obchodný model, v ktorom žijeme je nastavený zle....vy odvediete najdôležitejšiu prácu, ale vidíte z nej najmenší finančný prínos. 

‎NAUČTE SA AKO ZAROBIŤ VIAC PEŇAZÍ A POMÔŽTE ĽUĎOM ŽIŤ ZDRAVŠÍ ŽIVOT.‎

‎V dnešnej dobe, žiť svoj vysnívaný život z výplatnej pásky asi nie je realistické. Prečo? ‎‎Pretože obchodný model, v ktorom žijeme je nastavený zle....vy odvediete najdôležitejšiu prácu, ale vidíte z nej najmenší finančný prínos. 

Staňte sa obchodným partnerom a začnite zarábať už dnes.

AKO TO FUNGUJE?

Zaregistrujte sa!

Zamilujte si produkty!

Odporúčajte!

Zarábajte!

Zaregistrujte sa!

POZOR! Registrácia VAS k ničomu nezaväzuje, stanete sa obchodným partnerom a môžete ihneď začať spoluprácu.

Podmienka: Registrujte sa prvým nákupom produktov za cca 100 - 150€ (250 BODOV)

ZAMYSLITE SA

V ktorom odvetví na začatie podnikania stačí len cca 150€ investícia? Za tých 150€ si kúpite produkty, ktoré môžu pomôcť VÁM a vašej rodine, alebo ich môžete predať.

 Získate:

►produkty za 100 - 150€

►prístup k celému know-how 

►vernostné bonusy 

►doživotnú zľavu až 41%

►vlastnú virtuálnu kanceláriu

►prístup k vzdelávaciemu systému

►poradňu

►moju 3 mesačnú podporu

►podpornú skupinu

►MIMORIADNY BONUS ►vytvoríme VÁM jednoduchý web*

 

Zamilujte si produkty!

Vyskúšajte, ochutnajte a testujte produkty z VAŠEJ prvej objednávky, jednoducho si ich zamilujte. 

Odporúčajte!

Čo ste dnes odporučili? Kino? Jedlo? Reštauráciu? Fitko? Trénera? Dali ste niekomu typ na čokoľvek, pretože ste s tým spokojný? ....a teraz sa opýtam, ten majiteľ reštaurácie VÁM za to odporúčanie niečo dal? 

Ihneď ako sa stanete obchodným partnerom, získavate svoj jedinenčný odporúčací link a svoj virtuálny eshop ktorým môžete ľuďom vo svojom okolí pomôcť zlepšiť zdravie, alebo zlepšiť život takouto príležitosťou. 

AKO A KDE ODPORÚČAŤ?

Je to jednoduché, stačí ak zdieľate informácie na svojom profile na sociálnych sieťach, na webe...atď. Pripojíte VÁŠ link na eshop a je to, pokiaľ cez vaše odporúčanie prebehne nákup, alebo registrácia...provízia je vaša.

POTREBUJETE WEB?

Jeden z našich benefitov je, že VÁM vytvoríme WEB a odprezentujeme VÁS tu na tomto webe. Ste kaderníčka, kozmetička, výživový poradca? Chcete prepojiť vaše záujmy s online svetom? Viac info ►TU◄

Zarábajte!

BUDUJTE SI BIZNIS CESTOU, KTORÁ VYHOVUJE VÁM S MOJOU PLNOU PODPOROU.

1. Vlastný eshop bez nákladov

Odporúčajte viac než 50 produktov DuoLife zákazníkom vo viac ako 30tich krajinách sveta, bez toho, aby ste museli viesť sklad, zariaďovať dodanie, fakturáciu, reklamácie a podobne.  

Začnite podnikať bez nákladov a rizika s vysokomotivačnými odmenami.

2. Budujte svoju sieť zákazníkov

Vytvorte si sieť zákazníkov a stabilný príjem. Toto je silné odvetvie, ktoré prosperuje, pretože čoraz viac ľudí si uvedomuje, že ZDRAVIE je to najcennejšie v živote a ľudia chcú stavať na silných základoch. Nemusíte sa sústrediť len ja jednorazovú províziu z nákupu. Čo ak VÁM poviem, že produkty si zamilujú ľudia veľmi rýchlo a za ich pravidelné nákupy budete mať pravidelné provízie. 

3. Budujte svoj tím, budujte lídrov

Ak ste človek, ktorého cieľom je ľudí posúvať na vyššiu úroveň, ste vodcovský typ a viete, že VÁM sedí rola manažéra, vybudujte si svoj vlastný tím lídrov. Toto je najstabilnejší spôsob podnikania, je to SOFTMARKETING, kde sa spoločnosť aj jednotlivci sústredia na človeka v centre. Čakajte moju maximálnu podporu, podporu spoločnosti a celého tímu. Vzdelávacie aktivity, workshopy, webináre a eventy sú skvelou súčasťou ako osobne rásť a byť lepšou verziou seba samého.

tak čo, ste pripravený vykročiť s nami? ►KLIKNITE SEM◄ a registrujte sa.

6 VÝHOD SPOLUPRÁCE

Bez rizika

Na začatie podnikania sú vaše náklady cca 150€.

Časová flexibilita

Vy si určujete svoje vlastné pracovné tempo.

Podpora

Podpora tímu, podpora firmy, podpora členov Klubu.

Štedré odmeňovanie

Motivačné marže, bonusy, auto bonus, dovolenkový bonus.

Know-how

Podnikateľské a odborné know-how, vzdelávanie, webináre, eventy...

Vlastný eshop

Každý člen klubu má možnosť odporúčať produkty priamo cez centrálny eshop, bez starostí.

MIMORIADNY BONUS

VYTVORÍME VÁM WEB

Sústredíme sa na online podnikanie. Uvedomujeme si, že web a online doba idú ruka v ruke.

Často vidíme, že klienti chcú weby, ale nevedia na koho sa majú obrátiť, koľko bude investícia, či budú vedieť robiť s webom, čo to všetko obnáša atď. Tieto všetky otázky VÁM zodpovieme. 

Máme PRE VÁS riešenie: Vytvoríme VÁM WEBOVÚ STRÁNKU.

Prečo? Je to benefit pre sieť našich obchodných partnerov.

Pre koho? Pre ľudí, ktorí cítia potrebu odkazovať na svoj web, majú silné sociálne siete, ale nestačia im na prezentáciu, pre ľudí, ktorí predávajú webináre, venujú sa zdraviu, beauty sektoru a chcú prepojiť online svet so svojim podnikaním a s nami.

Ako? Zadáte nám dopyt, obratom VÁM príde dotazník a rozpočet na vytvorenie jednoduchého webu. Po ukončení dostanete zaškolenie ako s webom jednoducho a intuitívne pracovať.  

MOTIVAČNÉ ODMENY

Ak ešte stále rozmýšľate prečo sa pridať k nám, tak tu sú ďalšie odmeny: 

Bonusy

Za pravidelné objednávky.

Autoprogram

Luxusné firemné auta bez starostí.

Dovolenka

Exotická dovolenka pre najelpších.

Mercedes, alebo audi? Turecko, alebo Omán? ►KLIKNITE SEM◄ a registrujte sa.

vaše rozhodnutie

Existujú 2 dôvody, prečo by ste sa mali zaregistrovať po prečítaní tohto textu:

1. na začiatku má pochybnosti asi každý, ale nezbavíte sa ich bez spoznania spoločnosti zvnútra, bez znalosti produktov, marketingu, nástrojov a virtuálnej kancelárie. Až po registrácii môžete objaviť silu nástrojov, ktoré môžete testovať. 

2. čas pracuje vo Váš prospech. Pod vami sa môžu objaviť osoby, ktoré priviedol niekto iný, pričom títo ľudia sú už súčasťou aj vašej organizácie, týmto spôsobom môžete získať kľúčových ľudí do vašej organizácie. Toto môžu byť vaše prvé pasívne zárobky, len preto, že ste súčasťou tohto systému. 

Systém môžete testovať 14 dní po vstupe do klubu DuoLife. Ak budete mať pocit, že niečo nie je tak a, ako ste si predstavovali, môžete odstúpiť od zmluvy, ak zistíte, že je všetko Ok, už ste v pohybe a počas toho, ako sa budete zaškolovať, vám môžu do štruktúry pribúdať noví členovia, bez vašej zásluhy. 

čo vás so mnou čaká?

Za ten čas sa z neznámych ľudí na opačnej strane Slovenska aj v zahraničí stali online kamaráti, s ktorými sa zasmejeme, zdieľame životy, úspechy a tešíme sa, že sa posúvame ďalej:).  Hľadám ľudí, ktorí majú rovnaké záujmy, aby medzi nami fungovala chémia...ste kreatívny, potrebujete sa realizovať, máte ciele a chcete zdravší a bohatší život?  Aj my:)

Za vyskúšanie nič nedáte a ja sa budem tešiť, že niekto ďalší chce svoju budúcnosť vytvárať a nie čakať čo príde do cesty.

V prípade spolupráce sme zostavili pracovný systém, poradenstvo, 1x týždenne online stretnutie, ďalej sú k dispozícii webináre, eventy, poradňa atď. 

hodíte sa na túto prácu?

Úprimne? Toto zistíme spoločne, v tejto chvíli neviem, či to čo ste si práve vymodelovali v mysli, je skutočne to na čom pracujeme, aká je vaša motivácia, aké sú vaše sny, ale jednoznačne čo viem, že stratiť nemôžete nič.

Môžete sa dostať do procesu pozitívnych zmien a pomáhať ľuďom, môžete si zlepšiť zdravie, spoznať nových ľudí a zmeniť životný štýl, stačí sa len pridať.

Ak sa chcete čokoľvek opýtať, položte mi otázku priamo, pretože nič nie je horšie ako prísť o takúto krásnu príležitosť len preto, že nemáte dostatočné informácie. 

Hľadám ľudí, ktorí sa neboja zamakať, sú pribojní, cieľavedomí, kreatívni a hľadajú príležitosť. Ak čítate tieto riadky a nebojíte sa výziev, tak poďme do toho spoločne!

AKO SA K NÁM PRIDÁTE?

1.KROK

Vyplňte kontaktný formulár s požadovanými informáciami.

2.KROK

Bude vás kontaktovať DuoLife partner a prevedie vás registráciou.

3.KROK

Obdržíte e-mailom aktivačný email do svojej virtuálnej kancelárie.

4.KROK

Vitajte v klube DuoLife. Ideme na to!